Bieżące informacje

Nowa strona microlife.pl jest już online. Prosimy o informacje i komentarze.
Więcej..


Oprogramowanie WatchBP dla Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 Jest już dostępne. Więcej..


Jak prawidłowo dokonywać pomiarów w domu? Więcej.. 

Najbliższe wydarzenia

Only for Distributors

Najczęściej zadawane pytania na temat kapturków ochronnych termometru dousznego
Dlaczego należy stosować kapturki ochronne?
Sprawdzanie temperatury za pomocą termometru dousznego Microlife jest zaprojektowane tak, aby wykorzystywać kapturki ochronne, dlatego pomiar bez kapturka daje pomiar z małą dokładnością. Użycie termometru bez kapturka może wiązać się z przenoszeniem bakterii. Nawet mała ilość woskowiny usznej na końcówce termometru umożliwia bakteriom i grzybom rozwój wewnątrz ucha!
Proszę użyć nowego kapturka ochronnego przy każdym pomiarze temperatury.
Kapturek ochronny chroni także czujniki, które mogą zostać uszkodzone przez woskowinę.Ile razy mogę użyć tego samego kapturka ochronnego?
Przy każdym pomiarze należy użyć nowego kapturka, gdyż przy poprzednim zawsze dochodzi do zabrudzenia, co wpływa na dokładność pomiarów. Poza ty, brudny kapturek sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów, które mogą być przeniesione na następna osobę.Czy kapturek ochronny może zostać na końcówce termometru, po dokonanym pomiarze?
Po każdym pomiarze kapturek ochronny powinien zostać usunięty. Użycie termometru bez kapturka sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów oraz ich przeniesieniu na kolejną osobę.Kiedy I jak często powinno się czyścić i dezynfekować termometr douszny Microlife?
Do czyszczenia termometru oraz czujnika używaj wacika ze spirytusem, lub bawełnianej szmatki nawilżonej spirytusem. Zadbaj o to, aby płyn nie dostał się do środka urządzenia, nigdy nie używaj benzyny, rozpuszczalników jak również innych szorstkich czy drażniących środków. Pamiętaj, że urządzenie nie jest wodoszczelne, nigdy nie zanurzaj go w wodzie jak również innych środkach czyszczących. Staraj się nie porysować wyświetlacza, jeśli termometr nie będzie używany przez dłuższy okres czasu wyciągnij z niego baterie, aby uniknąć jej wylania, i zniszczenia termometru.