Bieżące informacje

Nowa strona microlife.pl jest już online. Prosimy o informacje i komentarze.
Więcej..


Oprogramowanie WatchBP dla Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 Jest już dostępne. Więcej..


Jak prawidłowo dokonywać pomiarów w domu? Więcej.. 

Najbliższe wydarzenia

Only for Distributors

Najczęściej zadawane pytania

Miliony osób na całym świecie zaufało naszym produktom i przesłało nam swoje uwagi. Z przyjemnością publikujemy najczęściej zadawane przez nich pytania.
Dlaczego moja poduszka cieplna/koc podgrzewany elektrycznie nie nagrzewają sie wystarczająco?
Poduszki:
W zależności od rodzaju użycia nagrzanie poduszki może zająć do 15 minut po jej włączeniu. Ubrania, nakrycia oraz osłona poduszki izoluje ciepło, co wpływa na stopniowe nagrzewanie sie poduszki.


Koce:
Warunki otoczenia takie jak temperatura pokoju, materac, czy pościel wpływają pośrednio na ciepło. W pewnych warunkach, nagrzanie koca może zająć do 30 minut od momentu podłączenia go do prądu. W celu uniknięcia utraty ciepła, koc powinien być całkowicie zakryty.Jak wysoka jest temperatura końcowa?
Maksymalnie osiągalna temperatura zależy od wielu czynników, które zależą od rodzaju produktu (poduszka cieplna, czy koc podgrzewany elektrycznie), jego wykończenia ( czy zawiera ono małe poduszeczki, pokrycie) oraz temperatury pokoju. Z tego względu, nie można ocenić końcowej temperatury.Dlaczego różnice temperatur pomiędzy kolejnymi stopniami nagrzania nie są zauważalne?
Różnica temperatur pomiędzy kolejnymi nagrzaniami wynosi +/- 8° C. Warunki otoczenia oraz rodzaj użycia wpływają na szybkość wzrostu i spadku temperatury. Dlatego różnice temperatur pomiędzy kolejnymi nagrzaniami są ledwo zauważalne.


Czy użycie poduszek cieplnych/kocy podgrzewanych elektronicznie jest bezpieczne?
Zastosowanie odpowiedniego okablowania, które nie tylko stanowi ochronę ocieplenia, ale także jest wykonany z bezpiecznych materiałów o niskim EMF, zapewnia, że nie stanowią one jakiegokolwiek niebezpieczeństwa dla zdrowia, jeśli używane są zgodnie z instrukcja obsługi.  Poduszki i koce zostały stworzone, aby zapewnić państwu bezpieczne, szybkie i stałe ocieplenie, w dogodnej dla państwa temperaturze.


Czy poduszka cieplna wytwarza pole elektryczne?
Pole elektromagnetyczne to niewidzialne pole elektryczne, które występuje przy każdym urządzeniu elektronicznym. Badanie prądem może mieć potencjalnie wpływ na stan zdrowia. Dzięki unikalnej technologii zastosowanej przez Microlife, poduszki i koce wytwarzają bardzo małe pole magnetyczne, dlatego są bardzo bezpieczne i nie stanowią żadnego ryzyka dla zdrowia.