Bieżące informacje

Nowa strona microlife.pl jest już online. Prosimy o informacje i komentarze.
Więcej..


Oprogramowanie WatchBP dla Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 Jest już dostępne. Więcej..


Jak prawidłowo dokonywać pomiarów w domu? Więcej.. 

Najbliższe wydarzenia

Only for Distributors

Dostępne modele

  PAD Wrist Technology


  Wykrywanie arytmii pulsu*
  * nie do sprzedaży na terenie USA  Technologia PAD w urządzeniach nadgarstkowych - Animacja Flash  PAD wrist Technology
  Dowiedz się więcej na temad technologi PAD w urządzeniach nadgarstkowych (245KB)
  Technologia PAD w urządzeniach nadgarstkowych -Informacje ogólne  Technologia PAD (Pulse Arrhythmia detection) wykrywa nieregularności w rytmie pracy serca w trakcie pomiaru ciśnienia krwi. Jeżeli wystąpią conajmniej dwie takie nieregularności zostanie wyświetlony symbol PAD.
  Jeśli sybmol jest wyświetlany okazjonalnie to niema powodu do obaw, jeśli natomiast pojawia się regularnie (np. kilka razy w tygodniu przy pomiarach codziennych) lub częściej niż zwykle zalecamy poinformować o tym fakcie lekarza.

  Ciśnieniomierz nie zastąpi badania serca jednak jest użyteczny w wykrywaniu arytmii we wczesnym stadium.

  Krzywa poniżej pokazuje oscylogram pobrany przez ciśnieniomierz Microlife z technologią PAD. Strzałki wskazują arytmię.  Różnice pomiędzy technologia PAD i PAD w urządzeniach nadgarstkowych

  Technologia PAD jest zastosowana w urządzeniach nadgarstkowych Microlife jest odmianą technologii PAD stosowanej w urządzeniach naramiennych. Jest to najwszechstronniejsza metoda wykrywania arytmii pulsu dostępna obecnie. Silne sygnały otrzymywane z przedramienia pochodzące z jednej arterii pozwalają na dokładna analizę krzywej pulsu i jej częstotliwości umożliwiając zaawansowane odróżnianie arytmii od artefaktów. W wypadku urządzeń nadgarstkowych technologia PAD również dostarcza wiarygodnych informacji na temat wykrycia arytmii. Jednakże w związku z tym iż w wypadku pomiaru na nadgarstku mamy do czynienia z dwoma słabymi sygnałami z dwóch arterii czułość systemu PAD musi być obniżona aby zapobiec fałszywym alarmom. 

  Aby dowiedzieć się więcej na temat arytmii pulsu proszę odwiedzić poniższe strony internetowe:


  http://www.arrhythmia.org